Göbeklitepe’deki gizemli metal blok ortadan kayboldu..!

KUR HESAPLA

loading
9.2.2021
Göbeklitepe’deki gizemli metal blok ortadan kayboldu..!

Göbeklitepe’deki gizemli metal blok ortadan kayboldu..!

Öncelikle ascar web sayfamıza hoşgeldiniz,   Bilindiği üzere daha öncesindende bahsettiğimiz Şanlıurfa Göbekli Tepe Turları ile detayları tur hakkında bilinmesi gerekenleri şanlıurfa rent a car  gibi bir çok konuyu ele almıştık. Şimdi ise yakın zamanda bilinmeyen bir şekilde  göbekli tepe yakınlarına bırakılan  metal blok ortadan kayboldu.

Şanlıurfa bölgesinde bir anda ortaya çıkan ve kent merkezine yaklaşık olarak 20 km uzaklıkta ve göbekli tepede yakınlarında yer alan blok için nerden nasıl konulduğu ile ilgili  herhangi bir bilgi yok bilindiği üzere jandarma koruyordu ve hangi ara ortadan kayboldu veya kaldırıldı  malesef hala cevap bulunamadı. Dünyanın çeşitleri bölgelerinde görünen metal blok reklam için olduğu ortaya çıkmıştı fakat  göbeklitepe tarafında bulunan ve üzerinde " gökyüzüne bak ay'ı gör " ifade  şaşkınla karşılandı.

Şanlıurfa göbeklitepe bölgesinde bulunan blokun kim veya kimler tarafından konulduğu ve yine aynı şekilde kim yada kimler tarafından kaldırıldığı konusunda herhangi bir bilgiye ulaşılmadı.

Şanlıurfa Göbeklitepe bölgesine ulaşabilmek için Şanlıurfa araç kiralama firmamızdan  şoförlü yada şoförsüz araç kiralama yapabilirsiniz. 

© 2023 ascarrental.net

KAYAK MERKEZLERİ TRANSFER

whatsapp

We use cookies to improve the use of our site. You are agreeing to the use of cookies.

X