Şanlıurfa Göbekli Tepe Turları

KUR HESAPLA

loading
22.1.2021
Şanlıurfa Göbekli Tepe Turları

Şanlıurfa Göbekli Tepe


Şanlıurfanın filmlere dizilere konu olmuş olan şanlıurfa göbekli tepe tarih ve kültürel yapısı ile son zamanlarda oldukça dikkat çekmektedir.  Sezonluk olarak turist ağırlamaya devam eden göbekli tepe şanlıurfa rent a car   sayfasından araçlarımıza bakarak araç kiralaması yapabilir gönül rahatlığı ile seyehat edebilirsiniz.

Cilalı taş devrinnden günümüze kadar gelen olan jeolojik uzmanlarının incelemelerinden ortaya çıkan sonuçlar ilk inanç merkezi olduğu ortaya çıkmıştır. Şanlıurfa bölgesine geldiğiniz göbekli tepe turlarına katılmanızı öneririz gezip görülmesi gereken diğer yerleride gönül rahatlığı ile sıkılmadan gezebilirsiniz firmamızdan kiralayacağınız şanlıurfa araç kiralama ile eşiniz ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Göbekli tepeyi turlara katılarak gezebilmeniz mümkündür. Firmamızın önereceği  firmalar ile gönül rahatlığı ile seyehat edebilirsiniz.  İsterseniz şöforlü isterseniz şoforsüz olarakta araç kiralama yapabilmeniz mümkündür. Ascar size her konuda sorunsuzca yardım edip şanlıurfa bölgemizde en iyi vakti geçirmeniz için elimizden gelen herşeyi yapmaktayız.

© 2023 ascarrental.net

KAYAK MERKEZLERİ TRANSFER

whatsapp

We use cookies to improve the use of our site. You are agreeing to the use of cookies.

X